Dimensions:
Mangler du en sofa, der ser så godt ud, at du uden problemer kan ligge i den, der ser godt ud til at dykke ind, så har du fundet den med vores Shawbrook 3-personers sofa betrukket med mørkeblå fløjl. Indbydende og smuk, denne fløjlsofa er ideel til hyggelige stuer eller sociale rum i virksomhedernes miljøer og hoteller.
Med det dybe sæde samt bagsiden og siderne i tuftet Chesterfieldstil skriger Shawbrooksofaen efter at blive pyntet med luftige puder, så du kan få den optimale komfort. Fås i en række moderne farver, der kan komplimentere enhver indretning og med massive træben til virkelig at indstille stilen.
Hold op med et moderne geometrisk tæppe, abstrakte puder og gennemse vores brede vifte af indrammet vægkonst for at indstille din plads fra hinanden.